חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השכרת רכב

עזרה בתכנון מסלול טיול לטנריף? השאירו פרטים 👇

צריכים להשכיר רכב באי טנריף? מעוניינים לדעת מה מחירי השכרת רכב בטנריף, ספרד? השגנו עבורכם אפשרות להשוות בין כל חברות השכרות הרכב המובילות באירופה ובעולם כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר לרכב שתשכירו.

השכרת רכב בטנריף מתאפשרת מגיל 21 ומעלה ומאפשרת לכם להגיע ממקום למקום מהר יותר, נוח יותר ובקלות. אתם יכולים להשכיר רכב באי ולצאת לטיול בפארקים, בהרים, בחופים ובנופים המדהימים שיש לטנריף להציע.
אפשר לקחת רכב משדה התעופה של טנריף, או בתוך העיר בקרבת המלון שלכם..אתם מחליטים! היתרון הגדול בכך הוא שאם יש לכם הסעה מהשדה למלון אתם יכולים לטייל כמה ימים בלי רכב ואז להשכיר ביום שאתם רוצים את הרכב. חוויית שירות אירופאית במיטבה!

בטנריף מחיר הדלק מאוד זול, אפשר לומר פחות מיורו אחד לליטר דלק/סולר. רמת הכבישים העירוניים והבינעירוניים טובה מאוד..הצד של הנהג הוא שמאל, הצד של הנהיגה הוא בימין (כמו בישראל).

עדיף רכב אוטומט בגלל הכבישים המפותלים לטיידה, ללוס חיגנטס אבל חוץ מזה רגיל לחלוטין. כל עוד הרכב אוטומט זה נסיעות קלות מאוד (גם המפותלות) אם הנהג שולט בטירוף בידני זה אפשרי אבל פחות הייתי הולכת על זה לדעתי, יותר מדי סיבובים ולשחק בין ההילוכים, וזינוק בעליות. בהרים הכבישים סלולים היטב אבל צרים ומפותלים. הם לא בעייתים למי שלא סובל מפחד גבהים (אני כן). הכביש המהיר לעומת זאת פשוט וקל לנהיגה.

רצוי לשריין לכם רכב לפני שאתם טסים (במיוחד בעונות השיא) וכמו כן, ככל שתזמינו רכב יותר זמן מראש המחיר של ההשכרה יהיה נמוך יותר.

בכדי לבצע את החיפוש להשכרת רכב בטנריף:
אתם צריכים תחילה לבחור "מדינה" אנא בחרו ספרד – האיים הקנריים
לאחר מכן תבחרו עיר – אנא בחרו טנריף
השלב הבא הוא לבחור תחנה לאיסוף הרכב – יש קצת יותר מ-30 תחנות השכרת רכבים ולכן האופציה הטובה ביותר היא לקחת אוטו מהשדה או מהמקום הקרוב ביותר למלון שלכם.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בטנריף מתחילה כאן

דילוג לתוכן