חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון היין בטנריף

עזרה בתכנון מסלול טיול לטנריף? השאירו פרטים 👇

גלו את ההיסטוריה הייחודית של היין בטנריף עם כרטיס זה למוזיאון היין קאסה דל וינו בסנטה קרוז דה טנריף. יש אפשרות לבחור מתוך שלושה תפריטי טעימות יין ומוצרים מקומיים שונים. תיהנו מהגן ומהארכיטקטורה מהמאה ה-17 של בית האחוזה.

סעו אל בית האחוזה הישן של קאסה דל וינו והתפעלו מהנופים עוצרי הנשימה של הר טיידה והים. עברו דרך הכניסה הראשית וראו את בית העיתונות המסורתי שלו בחצר הראשית.

התענגו על טעמים מקומיים כשאתם מנסים יין מקומי מבעבע, אדום ולבן. חבר את היין שלך עם 3 חתיכות גבינה, טוסט ודבש. שדרג את החוויה שלך כדי לנסות עוד מוצרים מקומיים ויין מתוק מלבזיה.

גלו על ההיסטוריה והמאפיינים של יצירות היקב, בדקו את התערוכות במוזיאון היין. יש הזדמנות לרכוש יינות ישירות מהיצרנים בחנות מרתף היין. צאו לטייל בגן כדי לראות זני ענבים מסורתיים ומיני צמחים מקומיים.

ההמלצה של אילונה:

חוויה מעולה! במוזיאון היין נמצא גם מוזיאון הדבש ואגף על עולם החקלאות. הנוף מרהיב, אי אפשר לקבל מספיק ממנו! היינות טעימים והמנות המסורתיות טובות מאוד. תמורת 18 אירו הייתה לנו הזכות ל-4 יינות (2 לבנים, אדום ורוזה); וכן 4 מנות (דבש, 3 גבינות, חזיר ומעין קרם שום וגבינות). בקיצור, אני ממליץ בחום על הטיול הזה שהוא גורמה, מרגיע ואופייני.

כתובת: 

Casa del Vino

חנייה חינם

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בטנריף מתחילה כאן

דילוג לתוכן