חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פארק הקופים בטנריף

עזרה בתכנון מסלול טיול לטנריף? השאירו פרטים 👇

פארק לטיול קטן של כשעתיים, עם חיות קטנות מומלץ במיוחד לילדים קטנים להאכלת החיות. מחיר לא גבוה

מקום נחמד לבקר עם ילדים , קופים , תוקים ועוד חיות , המקום נקי ומסודר .

אחלה מקום לבלות במיוחד עם הילדים באמת תענוג במיוחד שמאכלים את הכופים כרטיס עולה 10€ למבוגר

בסך הכל, פארק הקופים טנריף הוא יעד פנטסטי עבור משפחות ויחידים המעוניינים ליהנות מיום גדוש במפגשים עם בעלי חיים. שפע בעלי החיים וההזדמנות לקיים איתם אינטראקציה הופכים את פארק הקופים לאטרקציה שחובה לבקר בה.

דמיינו שאתם מאכילים קופי סנאי שובבים או עדים לתעלולים השובבים של קופי קפוצ'ין. הרגישו את מיתרי הלב שלכם משוכים, צפו בהופעות החביבות שלהם, וצפו ממקור ראשון בבתי הגידול הטבעיים שנבנו בקפידה כדי לחקות את סביבתם הטבעית.

מוכנים לחקור לעומק את העולם הקסום של פארק הקופים טנריף? במסע זה, תפגשו מגוון מיני פרימטים, תלמדו על זמני ההאכלה שלהם, ואפילו תקבלו את ההזדמנות להשתתף בחוויות אינטראקטיביות. התעמקו בלב מאמצי השימור של הפארק והצטיידו במידע חיוני למבקרים לטיול בלתי נשכח. לבסוף, אך באופן מכריע, נדריך אתכם כיצד להגיע למקדש מעורר יראת כבוד זה ממש בלב טנריף.

מיני קופים

פארק הקופים טנריף הוא מקום מרתק, לא רק בגלל האווירה מסבירת הפנים שלו, אלא גם בגלל מגוון מיני הפרימטים שהוא מארח. הפארק מציג בגאווה מבחר רחב של קופים למבקרים בו, ובין האהובים שבהם ניתן למצוא את קופי המיני המענגים, הידועים גם כקופי סנאי וקופי קפוצ'ין.

קופי הסנאי נערצים על אופיים השובב והידידותי, גופם הזריז מותאם באופן מושלם לחיים בצמרות העצים. המבקרים מוקסמים לעתים קרובות מקומתם הנמוכה, המנוגדת לעיניהם הגדולות ומלאות ההבעה, מה שהופך אותם לאטרקציה מוחלטת לאוהבי קופים.

שובי לב לא פחות הם קופי הקפוצ'ין הידועים לשמצה באינטליגנציה ובהתנהגות החקרנית שלהם. פרימטים חכמים אלה ידועים בשימוש בכלים במשימות היומיומיות שלהם, תכונה שמייחדת אותם כאחד ממיני הפרימטים האינטואיטיביים ביותר.

שני הקופים מציגים שילוב ייחודי של תכונות והתנהגויות שמדגיש באמת את המגוון הביולוגי המיוחד שיש לטבע להציע. עם זאת, מינים אלה נחשבים בסכנת הכחדה וחשוב להכיר בתפקיד המכריע שממלא פארק הקופים טנריף בשימורם. הפארק שואף לא רק לספק חוויה אינטראקטיבית למבקרים בו, אלא גם מוקדש להגנה ושימור של מיני קופים קסומים אלה. זוהי זכות עבורנו המבקרים לראות, לתקשר וללמוד מהם.

הישארו מעודכנים בסעיפים הבאים בהם נדון בזמני ההאכלה שיספקו חוויה אינטראקטיבית יותר ביניכם לבין הקופים הקטנים האלה בפארק, כמו גם מיני הקופים האחרים המתגוררים בפארק הקופים טנריף.

זמני האכלה

פארק הקופים טנריף מספק הזדמנות יוצאת דופן להיות עדים, ואפילו לקחת חלק, בתהליך ההאכלה של מיני קופים שונים, אטרקציה ייחודית באמת. כדי להבטיח שהפרימטים נמצאים במצב בריאותי מעולה ומפגינים התנהגות טבעית, הם מוזנים במרווחי זמן קבועים לאורך כל היום. כל מפגש האכלה הוא אירוע בפני עצמו ששווה לצפות בו, המציע תובנות מסקרנות על הרגלי האכילה של היצורים המרתקים הללו.

המטפלים המומחים של הפארק, באמצעות שנים של הבנה וניסיון, מיפו זמני האכלה ספציפיים המחקים את זמני הארוחות הטבעיות של בעלי החיים בטבע. באופן כללי, זמני ההאכלה בפארק מתחילים בדרך כלל משעות הבוקר המוקדמות, בדרך כלל בסביבות 9:30 בבוקר, ונמשכים במרווחי זמן מתוכננים עד השעה 16:30. עם זאת, תזמונים אלה עשויים להשתנות מעט בהתאם לעונה ולתנאי מזג האוויר.

תזונה ותזונה

לכל מין בפארק יש תזונה מותאמת בקפידה כדי לספק את הדרישות התזונתיות הייחודיות שלו. תזונת הקופים מורכבת בעיקר ממגוון של פירות, ירקות טריים ותזונת פרימטים שפותחה במיוחד, מה שמבטיח צריכה מאוזנת של חומרים מזינים חיוניים. העובדה הפחות ידועה היא שלתזונה יש תפקיד קריטי בהתנהגותם של הקופים ויש לה השפעה ישירה על בריאותם הכללית וחיוניותם.

מבננות עסיסיות ועד גזר פריך, כל ארוחה מעוצבת ביד אמן, מה שמבטיח לא רק ערך תזונתי אלא גם משיכה לחיך המגוון של הקופים. גיוון הוא המפתח כאן, כך שהארוחות יישארו מרגשות ומועילות לקופים.

חווית ההאכלה

גולת הכותרת של ביקור בפארק הקופים טנריף היא ללא ספק חווית ההזנה האינטראקטיבית. תחת מעקב והדרכה קפדניים של אנשי הצוות המטפלים, ניתנת למבקרים הזדמנות ייחודית להאכיל את הקופים ביד. זה פועל כדרך מרתקת עבור המבקרים להתחבר עם הקופים. עם זאת, חשוב ביותר לזכור שבעוד שהאכלה אינטראקטיבית זו מאפשרת לכם להיות קרובים לפרימטים שובבים אלה, עלינו תמיד לכבד את המרחב שלהם ולתקשר איתם באחריות.

על קצה המזלג, זמני ההאכלה בפארק הקופים טנריף לא רק יוצרים קשר בין בני אדם לקופים, אלא גם מהווים עדות למאמצים המתמשכים של הפארק לספק את הטיפול, התזונה והסביבה הטובים ביותר ליצורים היפים האלה.

הופעות חיות

ברוכים הבאים לחלק המרגש ביותר בביקורכם בפארק הקופים טנריף – ההופעות החיות. אלה הרבה יותר מסתם מופעים; הם מציעים הצצה ייחודית ליכולות הקוגניטיביות ולכישורים הטבועים בפרימטים המקומיים שלנו, פינוק מאיר עיניים ומבדר לכל קבוצות הגיל.

הופעות מרתקות

בכל יום, הצופים מתאספים כדי לחזות בכישרונות יוצאי הדופן שהקופים שלנו מפגינים. החל מתצוגות אקרובטיות, המציגות לראווה את זריזותם ועד למשימות גאוניות המאפשרות לכם להציץ ביכולת פתרון הבעיות המדהימה שלהם, כל הדגמה היא עדות ליכולותיהם של הקופים.

ייחודיות בין תצוגות אלה הן תערוכות ציור. לקופים, במיוחד למיני הקפוצ'ינים, יש מיומנות ויצירתיות יוצאות דופן, הבאות לידי ביטוי ביצירות האמנות היפות שהם יוצרים, ושובות את המבקרים בהבעותיהם. מלבד זאת, תערוכות רכיבה על אופניים המציגות קופים אהובות גם הן על המבקרים, ומוציאות צחקוקים והתנשפויות מההמונים באותה מידה.

מאמנים ושיטות אימון

להופעות האלה שאתם עדים להן יש מאחוריהם לא רק את הכישורים הטבועים בקופים, אלא גם מאמנים מסורים. אנשי מקצוע אלה השקיעו אינספור שעות בפיתוח קשר מטפח עם הקופים. קשר זה הוא שמאפשר את ההופעות שובות הלב הללו, ומבטיח את שלומם ונוחותם המלאה של בעלי החיים.

שיטות האימון הנהוגות בפארק מקפידות על טכניקות חיזוק חיוביות. משמעות הדבר היא שהקופים מעודדים להשתתף בפעילויות אלה באמצעות פרסים, לעולם לא באמצעות כוח או הפחדה, תוך מתן עדיפות לרווחתם מעל לכל. הם מקבלים מנוחה רבה בין המפגשים ומקבלים חופש מלא לבחור את רמת השתתפותם.

ההופעות החיות בפארק הקופים טנריף נועדו אפוא לא רק לבידור אנושי אלא גם לקידום עניינם של יצורים מרתקים אלה. הם מאזנים בין חוויות אינטראקטיביות למבקרים, חינוך על הפרימטים שלנו ותמיכה בשימור מינים אלה, כפי שנדון בסעיפים הבאים כמו "מאמצי שימור" ו"מידע למבקרים בפארק הקופים טנריף".

בתי גידול טבעיים

פארק הקופים טנריף הוא הרבה יותר מסתם גן חיות רגיל. מתכנניו עבדו ללא לאות כדי לחקות את בתי הגידול הטבעיים של הקופים, וכתוצאה מכך נוצרו סביבות שופעות המאפשרות לכל מין לשגשג ולהפגין התנהגויות טבעיות. לכן, במהלך הביקור שלכם, ייתכן שתבחינו במגוון המגוון של תצוגות בוטניות ועיצובי נוף המשקפים את הגיאוגרפיות שמהן מגיעים במקור יצורים קסומים אלה.

הצמחייה העשירה והירוקה, הכוללת מגוון עצים, שיחים ופרחים, יוצרת אווירה נעימה ויזואלית לא רק למבקרים, אלא חשוב מכך, לתושביה העיקריים, הקופים. מטעים מתוחזקים היטב אלה מספקים הזדמנויות מספיקות ללמורים התוססים, לקפוצ'ינים סקרנים ולמיני קופים אחרים לחפש מזון, בדיוק כפי שהיו עושים בטבע. בעוד קופים אוהבים לעתים קרובות טיפוס, הפארק מבטיח את זמינותם של מבני טיפוס בעיצוב ייחודי, ומספק סביבה מרתקת ומגרה.

מחסה וסוציאליזציה

כשמדובר במתן מקלט בטוח, פארק הקופים טנריף מבטיח את האזורים המוגנים הדרושים לקופים לנוח או לברוח מהחום העז במהלך שמש אחר הצהריים. המקלטים הייעודיים נוחים מבחינה תרמית, נשמרים נקיים בקפידה ונצפים באופן קבוע כדי לשמור על מצבם הטוב. יתר על כן, הפריסה הפתוחה של בתי הגידול מקדמת סוציאליזציה בקרב הקופים ומאפשרת להם ליצור קהילות מלוכדות, הדומות למבנים הטבעיים שלהם בטבע.

היבט אחד שבולט בעיצוב ובתחזוקה של בתי הגידול הטבעיים האלה הוא ההתמקדות בבריאות הסביבה – לקופים יש גישה לשפע של אור שמש טבעי ואוויר צח, החיוני לשמירה על רווחתם. מטרת הפארק היא לאפשר בית גידול כמעט אותנטי כדי להבטיח לקופים אורח חיים בריא ופרודוקטיבי. לכן, צפו לפגוש קופים מתחממים באור השמש, חוקרים את סביבתם, או מתקשרים בשובבות זה עם זה.

באמצעות מתן בתי גידול טבעיים, פארק הקופים טנריף ממקסם את הבריאות הפיזית והרגשית של יצורים מרתקים אלה. זה יוצר שיווי משקל המציע למבקרים את ההזדמנות להתבונן ולתקשר עם הקופים בסביבה שמרגישה כמעט כמו הבר. ביקור בסביבות אלה, כפי שנדון בסעיף 'חוויות אינטראקטיביות', מאפשר הזדמנויות ייחודיות לעסוק ולהבין בעלי חיים אלה טוב יותר.

חוויות אינטראקטיביות

פארק הקופים טנריף מציע יותר מסתם הזדמנות לצפות ביצורים מרתקים אלה. הפארק מתגאה בכך שהוא מספק שלל חוויות אינטראקטיביות המעשירות את החוויה למבקרים ומשפרות את רווחת הקופים. המבקרים יכולים באמת לטבול את עצמם בעולם הקופים, להשיג הבנה עמוקה יותר של בעלי חיים סקרנים אלה.

פארק הקופים טנריף עשה עבודה ראויה לשבח בארגון מפגשי צילום למבקרים, אשר תורמים ביסודיות לחוויה בלתי נשכחת. תחת פיקוח צמוד של צוות הפארק, לאורחים יש הזדמנות להחזיק מינים קטנים יותר של קופים, כגון המרמוסטים. למרות שמדובר בחוויה מרגשת, מובטח כי רווחתם של הקופים לעולם לא תיפגע, ובכך לשמור על איזון בין חווית המבקרים לרווחת בעלי החיים.

מפגשי למידה

בבסיס אינטראקציות אלה עומד ממד חינוכי משמעותי. פארק הקופים מציע מפגשי למידה מובנים שבהם המבקרים יכולים ללקט תובנות על מיני הקופים השונים, ההרגלים הייחודיים שלהם וצרכי השימור שלהם. זה יותר מסתם צפייה; זה ללמוד, להבין וליצור קשרים.

הצוות בפארק הקופים טנריף הם לא רק מטפלים בבעלי חיים אלה – הם גם אנשי חינוך, המספקים מידע על מיני הקופים השונים, בתי הגידול הטבעיים שלהם והתנהגותם הייחודית. זה מחזק את הקשר האינטימי בין בעלי חיים, סביבה ושימור, ויוצר כבוד ואכפתיות רבה יותר בקרב המבקרים כלפי היצורים המדהימים האלה.

פעילויות האכלה והעשרה

יתר על כן, פארק הקופים טנריף משדרג את חווית המבקרים בכך שהוא מעניק להם הזדמנות לקחת חלק בפעילויות האכלה והעשרה. גם הפעם זה נעשה תחת הנחיות ופיקוח קפדניים כדי להבטיח שהאינטרסים של הקופים יטופלו באופן דומה. העיסוק בלוח הזמנים של האכלה של הופעות חיות דורש כרטיס שניתן לרכוש בכניסה אשר משרת בראש ובראשונה את טובת הקופים, שכן הוא מספק את ההעשרה הדרושה להם כדי לשמור על רמת חיים בריאה.

אינטראקציות אלה סוללות את הדרך למבקרים היוצרים קשר עמוק יותר עם יצורים אלה. אחרי הכל, האכלת קוף ביד היא חוויה אחרת לגמרי. וכשאתם שומעים את הצרחות הנרגשות של קופי הקפוצ'ין כשהם מתקרבים לשעת ההאכלה או צופים בקהל הלמורים הממתין לפירות האהובים עליהם, אתם מפתחים התרגשות משותפת ומתחילים להעריך את הקרבה שחוויות אינטראקטיביות מטפחות.

לסיום, על ידי הצעת חוויות אינטראקטיביות מועשרות אלה, פארק הקופים טנריף מאפשר למבקרים בו להעריך באופן מלא יותר את הקסם והמורכבות של עולם הקופים. זהו חלק בלתי נפרד ממאמצי השימור שלהם, שכן הוא יוצר קשר בין המבקרים לבין הקופים, מה שגורם לנו להעריך ולהגן עליהם יותר.

מאמצי שימור

כשאנחנו הולכים בין המתחמים, מתפעלים מקופי הקפוצ'ין השובבים או מחבורת הלמורים העסוקה תמיד, קל להתעלם מהמטרה הבסיסית של פארק הקופים טנריף. הוא מתגאה לא רק במגוון מיני הקופים ובחוויות המעשירות שלו, אלא גם במעוז לשימור מיני קופים בסכנת הכחדה.

בלב המשימה של הפארק נמצאת מחויבות איתנה לשימור פרימטים. פארק הקופים טנריף עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מספר ארגונים מקומיים ובינלאומיים המוקדשים להגנה ולשימור של יצורים מסקרנים אלה. זוהי פונקציה שלעתים קרובות אינה נראית על ידי המבקרים אך חיונית להמשך קיומם של מינים רבים.

מחקר ושימור

היבט חשוב נוסף במאמצי השימור של פארק הקופים טנריף סובב סביב מחקר, שנערך כדי להעמיק את הבנתנו את ההתנהגות והאקולוגיה של קופים. חודשים של התבוננות בהם בבתי הגידול הטבעיים שלהם ובסביבה הבריאה והמרתקת של הפארק מניבים תובנות יקרות ערך ולעתים קרובות פוקחות עיניים. ממצאים אלה מספקים מידע על האסטרטגיות השונות שנפרסו כדי לסייע בשיפור שימור הפרימטים בכל רחבי העולם.

פארק הקופים טנריף מקבל בברכה גם חוקרים וסטודנטים מרחבי העולם, ומספק להם הזדמנות נדירה לצפות בבעלי חיים אלה מקרוב, להעשיר את לימודיהם ומחקרם.

חינוך לשימור

אין ספק שלחינוך יש תפקיד עצום במאמצי שימור אלה. הפארק עושה מאמץ מרוכז ליידע ולעורר השראה במבקרים בו על הצרכים של בעלי חיים מרתקים אלה והאיומים העומדים בפניהם בטבע. מטרתם היא לא רק לספק ביקור בלתי נשכח ומרגש, אלא להחדיר בקהל שלהם הערכה והבנה של הקופים, וליצור תומכים חזקים לשימור חיות הבר.

הכסף שמושקע בכרטיס הוא לא רק ליום מלא הרפתקאות; זה חלק ממטרה גדולה יותר שתורמת להגנה ולשימור של מיני הפרימטים יקרי הערך של כדור הארץ שלנו. אתה זוכר את ההופעות החיות שהוזכרו קודם? אלה לא רק מפגני מיומנות, אלא גם פלטפורמות חיוניות שבהן חשיבות השימור מועברת לצעירים ומבוגרים כאחד.

כל תמונה שאתה מצלם, כל חיוך שקוף מעלה על פניו של אדם אהוב, וכל עובדה שאתה לומד תורמים למאמץ האדיר הזה. השילוב של הנאה עם כבוד ואהבה עמוקים לבעלי חיים אלה הוא שמגלם באמת את החוויה הייחודית המוצעת בפארק הקופים טנריף.

מידע למבקרים בפארק הקופים טנריף

מתכננים טיול לפארק הקופים טנריף? הנה כמה מידע שחובה לדעת שיעזור לך להפיק את המרב מהביקור שלך. פארק הקופים טנריף (Monkey Park Tenerife) פתוח בכל ימות השבוע, בגשם או בשמש, בין השעות 09:30 ל-17:00. בין אם אתם מתכננים ביקור קצר או מקדישים יום שלם להתבוננות ביצורים נפלאים אלה, הקפידו לתכנן את ביקורכם סביב שעות פתיחה אלה.

דמי הכניסה למבוגרים עומדים על כ-10 שקלים חדשים, וילדים (גילאי 5 עד 11) מקבלים כניסה תמורת 5 שקלים. ילדים מתחת לגיל 4 נכנסים בחינם, מה שהופך את זה להרפתקה משתלמת לכל המשפחה. אפשרויות תשלום מרובות זמינות, כולל מזומן וכרטיס, כדי להבטיח עסקה ללא טרחה. ביקורים קבוצתיים וחינוכיים יכולים להיעזר בהנחות בתיאום מראש ובתיאום מראש.

מתקנים ומתקנים

הפארק מאובזר היטב עם מתקנים כדי להפוך את הביקור שלכם נוח. ישנם מספר אזורי מנוחה, מזנונים לכיבוד קל, וחנות מזכרות בה תוכלו לתפוס מזכרות מהמפגש המרגש שלכם עם הקופים. מתקני השירותים נקיים, מטופחים ונגישים. עם זאת, יש לזכור כי כספומטים אינם זמינים בפארק, ולכן, מומלץ לשאת מספיק מזומנים עבור חטיפים ומזכרות.

אנחנו דואגים לך ולקופים

רווחת הקופים והמבקרים נמצאת בראש סדר העדיפויות של הפארק. אנו מבקשים מכל המבקרים שלנו לדבוק בהנחיות הפארק. אלה כוללים הגבלות על האכלת הקופים במזון חיצוני, כיבוד המרחב שלהם והימנעות משימוש בצילום פלאש, שכן הדבר עלול לגרום מצוקה לחברינו הפרוותיים. זכרו להשתמש בקרם הגנה ומומלץ ללבוש בגדים נוחים.

כמו כן, זכור להישאר hydrated. שקול לשאת בקבוק מים למילוי חוזר מכיוון שיש נקודות מילוי מים רבות הפזורות ברחבי הפארק. זה לא רק עוזר בהפחתת פסולת פלסטיק, אלא גם מסייע במאמצי השימור שלנו.

כשאתם מתכננים את החוויות האינטראקטיביות שלכם ואולי צופים בזמני האכלה או הופעות חיות, זכרו את הטיפים המעשיים הבאים. הם לא רק ישפרו את הביקור שלכם, אלא גם יסייעו בשמירה על בתי הגידול הטבעיים שלנו ויקלו על מאמצי השימור המתמשכים בפארק הקופים טנריף.

כיצד להגיע לפארק הקופים טנריף

נסיעה לפארק הקופים טנריף יכולה להיות פשוטה למדי, ללא קשר למקום שממנו אתה מגיע. מכיוון שהפארק הוא יעד כה פופולרי לאוהבי בעלי חיים ולשוחרי שימור כאחד, יש שפע של אפשרויות תחבורה שיש לקחת בחשבון.

אם אתם נוסעים בינלאומי, שדה התעופה הקרוב ביותר לפארק הוא טנריף סאות' (Tenerife South Airport). עם הנחיתה, תוכלו להיעזר במספר אפשרויות תחבורה ציבורית כדי להגיע לפארק. אוטובוסים ומוניות זמינים משדה התעופה ויכולים לקחת אתכם לפארק תוך שעה, בהתאם למצב התנועה.

תחבורה ציבורית

שימוש בתחבורה ציבורית, כגון קו אוטובוס 467, יאפשר לכם להגיע לפארק בצורה חסכונית וידידותית לסביבה. תחנת האוטובוס ממוקמת בנוחות במרחק הליכה קצר מהכניסה לפארק. זכור לבדוק את לוחות הזמנים של האוטובוסים לפני הביקור שלך כדי לתכנן את היום שלך בהתאם.

תחבורה פרטית

אם נוחות ונוחות מדורגות גבוה ברשימה שלך, אז שכירת מונית או השכרת רכב עשויה להתאים לך יותר. מספר חברות השכרת רכב פועלות טנריף, ורבים ממוקמים בתוך שדה התעופה עצמו.

למי שנוהג בעצמו לפארק, GPS או מפה אמינה מומלץ מאוד לנווט בקלות ברחובות טנריף. הפארק ממוקם בארונה, ותוכלו להגדיר את הניווט שלכם ל"פארק הקופים טנריף, קמינו מורק, ארונה".

חשוב לציין כי מקום החניה פנוי אך עשוי להיות מוגבל בשעות השיא, לכן הקפידו להגיע מוקדם.

בין אם תבחרו להגיע בתחבורה ציבורית או פרטית, ביקור בפארק הקופים טנריף בטוח יספק חוויה אינטראקטיבית בלתי נשכחת עם מגוון רחב של מיני קופים בסביבתם הטבעית, כפי שנדון בסעיפים קודמים.

מיני קופים נוספים בפארק הקופים טנריף

בעוד מדריך זה מתמקד בפרימטים המרושעים ביותר בפארק, קופי הסנאי והקפוצ'ין, הנה הצצה לכמה ממיני הקופים המרתקים האחרים שאולי תיתקלו בהם בפארק הקופים של טנריף.

בית

מיני קופים גידול טבעי תכונות ייחודיות דיאטה
מנדריל יערות גשם טרופיים של אפריקה מיני הקופים הגדולים ביותר עם סימני פנים כחולים ואדומים ייחודיים אוכל-כל, אוכל פירות, שורשים ולעיתים בעלי חיים קטנים
כותנה-טופ טמרין יער קולומביה גודל גוף קטן, חתימה לבנה רכה 'כותנה-טופ' פירות, חרקים, צוף צמחים
קוף עכביש יערות מרכז ודרום אמריקה גפיים וזנב ארוכים, תנועה דמוית עכביש פירות, עלים, פרחים, חרקים
מרמוסט פיגמי יערות הגשם באמזונס של דרום אמריקה מיני הקופים הזעירים ביותר, בעלי תנועות וקולות ייחודיים פירות, חרקים ולשד עצים

שאלות נפוצות לגבי Monkey Park Tenerife

להלן מספר שאלות ותשובות נפוצות שיספקו לך מידע נוסף על ביקורך בפארק הקופים טנריף.

 • אילו סוגי קופים אפשר לראות בפארק הקופים טנריף?
  פארק הקופים טנריף הוא ביתם של מגוון מיני קופים, כולל קופי סנאי וקופי קפוצ'ין, הידועים באופיים השובב וביכולותיהם האינטראקטיביות.
 • האם אוכל להאכיל את הקופים?
  כן, ישנם זמני האכלה מתוכננים שבהם המבקרים יכולים להאכיל את הקופים ביד תחת פיקוח הצוות. הפארק מספק מגוון פירות, ירקות ותזונת פרימטים מיוחדת למטרה זו.
 • למה אני יכול לצפות מההופעות החיות בפארק הקופים טנריף?
  הפארק מקיים הופעות חיות שובות לב המציגות את ההתנהגויות המאומנות של קופים, כמו אקרובטיקה, ציור ואפילו רכיבה על אופניים. מופעים אלה הם תצוגה של הקשר החזק בין מאמנים לקופים, המושג באמצעות שיטות אימון חיזוק חיוביות.
 • כיצד פארק הקופים טנריף משכפל את בתי הגידול הטבעיים של הקופים?
  פארק הקופים טנריף מחקה את הסביבה הטבעית של קופים עם צמחייה עבותה, מבני טיפוס ואזורים מוגנים. הפארק מקפיד לחשוף את הקופים לאור שמש טבעי, אוויר צח והזדמנויות להתרועע.
 • מהם מאמצי השימור של פארק הקופים טנריף?
  פארק הקופים טנריף משתף פעולה עם ארגונים מקומיים ובינלאומיים לשימור פרימטים ומפעיל פרויקטים מחקריים שמטרתם לשפר את הבנתנו את התנהגות הקופים והאקולוגיה. באמצעות חינוך, הפארק שואף לעורר השראה במבקרים להפוך לתומכים בשימור חיות הבר.
 • מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לMonkey Park Tenerife?
  תוכלו להגיע לפארק הקופים טנריף (Monkey Park Tenerife) דרך שדה התעופה הקרוב ביותר, ולאחר מכן לבחור בתחבורה ציבורית, במונית או בהשכרת רכב. מפה המדגישה את מיקום הפארק ואת ציוני הדרך הסמוכים זמינה כדי לסייע לאורחים בתכנון המסלול.

"`

יתרונות הביקור בפארק הקופים טנריף

פארק הקופים טנריף (Monkey Park Tenerife) מציע הרפתקה בלתי נשכחת בסביבה ייחודית. הנה כמה מהיתרונות העיקריים של ביקור באזור מקסים זה:

 • מגוון רחב של מינים: בפארק הקופים טנריף, למבקרים יש הזדמנות לפגוש וללמוד על מגוון רחב של מיני קופים, מה שמגביר את הבנתם והערכתם לחיות בר.
 • חוויות אינטראקטיביות: הפארק מציע הפעלות אינטראקטיביות מסקרנות, המספקות הזדמנות לתקשר ישירות עם קופים ופרימטים אחרים, ומשפרות את חוויית המבקרים באופן משמעותי.
 • ערך חינוכי: על ידי ביקור בפארק, אנשים יכולים לקבל הבנה עמוקה של התנהגויות, צרכים וחשיבות של יצורים אלה למערכת האקולוגית שלנו. בנוסף, ילדים מוצאים את זה כסביבת למידה מהנה ומעשית.
 • מודעות לשימור: הפארק שם דגש חזק על חשיבות השימור, ומלמד את המבקרים על הצורך והשיטות להגן על המינים שלנו הנמצאים בסכנת הכחדה.
 • סביבה מסבירת פנים: בתי הגידול הטבעיים, המתקנים הנקיים והצוות הידידותי תורמים לסביבה מסבירת פנים ונעימה לכל המבקרים.
 • גישה להופעות חיות ייחודיות: ההופעות הייחודיות של קופים הופכות את הביקור בפארק לחוויה בלתי נשכחת באמת.
 • הזדמנויות האכלה: מבקרים מורשים לעתים קרובות להשתתף במפגשי האכלה תחת פיקוח, מה שמספק חוויה מעשית נדירה.
 • נגישות קלה: עם אפשרויות תחבורה ציבורית נוחות, ההגעה לפארק הקופים טנריף היא פשוטה עבור מבקרים מקומיים ובינלאומיים כאחד.

"`

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בטנריף מתחילה כאן

דילוג לתוכן